facebook instagram

Aquashine bioreparacija

Bioreparacija – Aquashine

Bioreparacija- Aquashine su naujos kartos bioreparantais Revofil AQUASHINE ir AQUASHINE Brigth – tai inovatyvi odos atgaivinimo procedūra, kurios metu yra atstatomos savaiminės odos regeneracijos funkcijos. Oda yra praturtinama hialurono rūgštimi bei pagrindiniais odos atjauninimo komponentais. Kartu veikdami šie komponentai skatina odos elastingumą, giliai drėkina, sumažina raukšleles, stimuliuoja jau turimos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę, skatina ląstelių atsinaujinimą bei kovoja su padidėjusia odos pigmentacija.

Procedūros veiksmingumas
Procedūros veiksmingumą lemia pagrindinė naujo užpildo baltyminė medžiaga – peptidai. Ši medžiaga yra žinoma kaip nepakartojamas pagalbininkas kovojant su odos senėjimo procesais. Ji palaiko žmogaus ląstelių aktyvumą bei skatina odos ląstelių regeneracijos procesus, intensyviai atjaunindama odos epidermį.

Veikliųjų medžiagų pagalba galima pašalinti brandžiam amžiui būdingas problemas, tokias kaip: veido ir/ar kaklo odos pigmentaciją. Hialurono rūgštis ir peptidai veikdami kartu užtikrina geresnį rezultatą ir ilgiau išliekantį efektą. Ingredientai skatina vidaus procesų aktyvumą ir ląstelių atsinaujinimą. Odos būklė tampa akivaizdžiai gražesnė.

„AQUASHINE“ bioreperantai
Revofil Aquashine – tai priemonė leidžianti turėti sveiką ir švytinčią odą. Inovatyvi odos atgaivinimo medžiaga su odos atjauninimo kompleksu ir nekryžminta hialurono rūgštimi kartu intensyviai drėkina ir didina odos elastingumą.

Revofil Aquashine (BR)- tai priemonė atjauninanti odą ir sumažinanti jos pigmentaciją. Bioaktyvūs ingredientai, tokie kaip hialurono rūgštis, multivitaminai ir amino rūgštys sumažina raukšleles, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, sutraukia poras bei mažina pigmentaciją.

AQUASHINE procedūros privalumai

Pastebimas veido odos atjaunėjimas- odos patempimas be chirurginio įsikišimo.
Odos švytėjimo efektas- švelni, elastinga ir švytinti oda.
Odos patempimo efektas- sumažėjusios raukšlės, atkuriamas tolygus veido odos atspalvis.

Revofil Aquashine – stimuliuoja kolageno gamybą ir atstato optimalų kolageno lygį, atjaunina odos dermos sluoksnius, atkuriama odos spalva, jai suteikiamas švytėjimo efektas.

Revofil Aquashine Bright – tinkamas jautresnei odai. Suteikia šviesinantį efektą (spindinti oda), reguliuoja tirozinazės veiklą, mažina melanino sintezę, stiprina kraujagysles.

Procedūros poveikis
Švytėjimo (SHINE) efektas:

Švytinti oda per pirmąsias savaites po procedūros;
Giluminis odos drėkinimas;
Sutrauktos poros ir apsauga nuo bėrimų;
Normalizuojama riebalų sekreciją.
PUSH-UP efektas:

Odos patempimas, atkuriamas odos elastingumas ir stangrumas;
Normalizuojama riebalų gamybą;
Oda tampa lygesnė;
Teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją.
ANTI-AGE efektas:

Intensyvus liftingas ir odos atjauninimas;
Atkuriama sveika odos spalva;
Stiprina kraujagyslių sieneles, sumažina rožinės simptomus;
Gerina mikrocirkuliaciją;
Smulkių raukšlių išlyginimas;
Neutralizuoja laisvuosius radikalus.
Ką dar reikia žinoti apie procedūrą?

Intensyviai terapijai yra taikomos 4-6 procedūros, atliekant 1 kartą į 2 savaites;
Reguliariai/standartinei terapijai 3-4 procedūros, atliekant 1 kartą į 3-4 savaites;
Kombinuotai kursų terapijai 2-3 Aquashine procedūros + 2-3 Aquashine BR procedūros, atliekant pakaitomis 1 kartą į 2 savaites