facebook instagram

foto_sesderma_przebarwien

Kompanija SESDERMA įkurta Ispanijoje prieš 25 metus. Pirmuosius preparatus sukūrusi dermatologų ir farmacijos specialistų grupė išsiplėtė iki didelės kompanijos ir sukūrė jau daugiau kaip 300 pažangių odos priežiūros preparatų, kurie buvo įvertinti daugeliu dermatologijos laimėjimų. Preparatai yra gaminami pagal aukščiausius standartus pasitelkiant naujausias technologijas ir naudojant kruopščiai parinktus ingredientus.

Šiandien yra viena iš pirmaujančių cheminių pilingų gamintojų pasaulyje, šiuo metu gaminanti 40 rūšių pilingų. Kai kurių iš jų sudėtis yra unikali, neturinti analogų. Remiantis daugelio metų praktika, buvo sukurti universalūs pilingai, kurių pagrindinis išskirtinumo bruožas yra kelių rūgščių suderinamumas viename produkte. Tokiu būdu yra pasiekiama geresnių rezultatų vienu metu sprendžiant kelias odos problemas.

2010 metais SESDERMA pirmoji kosmetologijos pasauliui pasiūlė priemones nanotechnologijų pagrindu. Tai technologija, kurios tikslas veikliąsias medžiagas patalpinti į nanosomas. Tokiu būdu technologija leidžia preparatams, skirtiems odos, plaukų ir nagų priežiūrai, pasiekti reikiamą sluoksnį ar gylį, kas anksčiau buvo neįmanoma. Priemonės skirtos profesionalams ir odos priežiūrai namuose.

Šiais laikais, cheminiai pilingai yra vertinami dėl jų puikios tolerancijos ir efektyvaus neinvazinio veikimo. Dėka jų, oda išlieka graži, sveika, stabdomas senėjimo procesas.


 

Sesderma cheminis odos šveitimas brandžiai ir dehidratuotai, raukšlėtai, skaistumą ir stangrumą praradusiai odai, pigmentinių dėmių mažinimui. 
Procedūra atliekama su Piruvine rūgštimi, serumu, kurio sudėtyje yra vitamino C, hialurono rūgšties, šilkmedžio ekstrakto, pantenolio ir didinančio odos stangrumą peptido. Dėka keratolitinių, riebalinių liaukų reguliavimo bei antimikrobinių savybių, puikiai tinka gydyti įvairaus tipo aknės formas. Askorbo rūgštis (vitaminas C) saugo nuo oksidacijos, dalyvauja kolageno sintezėje, drėkina bei lygina odą, saugo nuo laisvųjų radikalų susidarymo, mažina raukšles, šviesina odą slopindama melanino sintezę.

Rekomenduojama atlikti kas 14 dienų. Rekomenduojamas 3-8 procedūrų kursas.


 

Sesderma cheminis odos šveitimas esant rozacėjai, kuperozei ar mišrios odos bėrimams, akne, demodeks (odos erkutė) paveiktai odai. 
Procedūra atliekama su Sesderma Azelac sistemos rūgštiniais pilingais, kurių pagrindinė veiklioji medžiaga yra azelaino rūgštis. Ji reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, pasižymi visomis farmakoterapinėmis savybėmis (uždeginimą slopinančiomis, antibakterinėmis, keratolitinėmis). Azelaino rūgštis yra viena saugiausių ir veiksmingiausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių. Azelac sistemos rūgštiniai pilingai, skirti spręsti į aknę linkusios odos problemas ar pigmentaciją, papildyti salicilo, migdoline, fitine, ferulo rūgštimis. Kuperozinei odai skirtas rūgštinis pilingas be azelaino rūgšties papildomai savo sudėtyje turi drėkinančios ir stangrinančios pieno rūgšties bei tikrojo margainio ekstrakto, kuris drėkina ir padeda odai atsistatyti.

Rekomenduojama atlikti kas 10-14 dienų. Rekomenduojamas 3-8 procedūrų kursas.


 

Pelenės efektas. Sesderma cheminis odos šveitimas jautriai, dehidratuotai odai. 
Procedūra atliekama su Sesderma Argipeel rūgštiniu pilingu, kurio sudėtyje yra arginino ir pieno rūgšties, šlapalo, alijošiaus ir alantoino. Nedirgina odos, nesukelia deginimo jausmo.

Rekomenduojama atlikti kas 10-14 dienų. Rekomenduojamas 2-6 procedūrų kursas.


 

 

acc

Sesderma cheminis odos šveitimas riebiai odai su išsiplėtusiomis poromis ar esant acne

Procedūra atliekama su Sesderma rūgštiniais pilingais kombinuojant salicilo ir migdolinę rūgštis. Salicilo rūgštis yra gerai žinoma dėl savo keratolitinių ir komedolitinių savybių – tirpdo raginį odos sluoksnį bei naikina komedonus – tamsius, riebalinius kamštukus odos porose. Salicilo rūgštis turi priešuždegiminių savybių, mažina niežėjimą, veikia antiseptiškai, antimikrobiškai, turi sutraukiamąjį poveikį (astringentas), atitolina senėjimo procesą, atlieka apsauginę funkciją nuo saulės (sudėtyje yra medžiagų, sugeriančių UVB spinduliuotę), taip pat reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją. Migdolinė rūgštis tinka net ir jautrioms odoms. Chemiškai migdolinės rūgšties molekulės sudėtis panaši į plataus veikimo spektro antibiotikų molekulių sudėtį. Patekusi į plaukų folikulą, mažina riebalinių liaukų sekreciją ir mažina P. acnes bakterijų skaičių bei gerina odos išvaizdą po uždegiminių pustulių, komedonų, aknės, folikulitų ir rožinės.

 

Procedūra rekomenduojamaEsant acne, riebiai odai su išsiplėtusiomis poromis

Procedūros tikslasNegyvų ląstelių pašalinimas (odos nusluoksniavimas); Komedonų šalinimas; Porų sutraukimas; Riebalų pertekliaus pašalinimas; Riebalinių liaukų veiklos reguliavimas; Ląstelių atsinaujinimas, regeneracija

Procedūrų kursas: rekomenduojama atlikti kartą per dvi savaites arba kartą per mėnesį. Rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas.


 

 

Sesderma cheminis odos šveitimas esant cistiniams spuogams ir randams po aknės

Procedūra atliekama salicilo rūgšties cheminį pilingą derinant su Melaspeel linijos rūgštiniu pilingu, kurio sudėtyje yra rezorcinolio ir pieno, salicilo bei citrinų rūgščių. Rezorcinolis turi priešuždegiminį poveikį, slopina bakterijų augimą ir dauginimąsi, padeda odai atsinaujinti nusluoksniuodamas ją. Pieno rūgštis Pieno rūgštis išlaiko odoje natūralią drėgmę, sulaikydama vandens molekules raginiame sluoksnyje. Taip pat pasižymi odą šviesinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Salicilo rūgštis yra gerai žinoma dėl savo keratolitinių ir komedolitinių savybių – tirpdo raginį odos sluoksnį bei naikina komedonus – tamsius, riebalinius kamštukus odos porose. Salicilo rūgštis turi priešuždegiminių savybių, mažina niežėjimą, veikia antiseptiškai, antimikrobiškai, turi sutraukiamąjį poveikį (astringentas), atitolina senėjimo procesą, atlieka apsauginę funkciją nuo saulės (sudėtyje yra medžiagų, sugeriančių UVB spinduliuotę), taip pat reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją. Citrinų rūgštis mažiną pigmentacijas, sutraukia poras, valo inkštirus, reguliuoja odos pH.

 

Procedūra rekomenduojama: esant cistiniams, mazginiams spuogams, randams po aknės ir pigmentacijoms

Procedūros tikslas: Negyvų ląstelių pašalinimas (odos nusluoksniavimas); Aknės, cistinių spuogų pašalinimas; Randų mažinimas; Pigmentacijos mažinimas; Ląstelių atsinaujinimas, regeneracija

 Procedūrų kursas: rekomenduojama atlikti kas mėnesį. Rekomenduojamas 3-6 procedūrų kursas.


 

 

 

***Keletą dienų po procedūros oda gali būti jautresnė, paraudusi, tad jeigu yra galimybė, rekomenduojame nenaudoti makiažo priemonių. Taip pat kol bus jaučiams sudirgimas reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, naudoti fotoapsaugą (SPF ne žemesnį nei 50).

Reikėtų naudoti specialisto paskirtas specialias kosmetines priemones. Drėkinti odą bei nesikaitinti pirtyje. Po atliktos veido valymo procedūros, atsižvelgiant į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.