facebook instagram

Mechaninis veido valymas, tai higieninė veido odos procedūra, kurios metu mechaniškai pašalinami odoje esantys nešvarumai: išvalomi giluminiai spuogai, komedonai, inkštirai. Ši procedūra padeda sukurti reikiamą odos riebalų išskyrimo ir drėgmės balansą bei sustabdo uždegiminius procesus. Šis veido valymo metodas yra laiko patikrintas ir bene efektyviausiai padedantis ne tik atgauti odos skaistumą, bet ir atsikratyti spuogelių.

Svarbu paminėti, kad tinkamai atliekamas mechaninis veido valymas negali pabloginti Jūsų odos būklės ar suaktyvinti bėrimo. Profesionaliai atliekama procedūra užtikrina tiek sveikesnę odos būklę, tiek geresnį grožio priežiūros priemonių pasisavinimą. Dažnai, per vieną procedūrą, neįmanoma pašalinti visų odoje susikaupusių nešvarumų, tad atsižvelgus į individualią odos situaciją rekomenduojame atlikti kelių valymų kursą

Procedūros trukmė – 60 min. Šios procedūros metu, veidas nuvalomas ir nušveičiamas specialiais losjonais ir šveitikliais. Pašalinamos senos ir negyvos veido odos ląstelės. Tuomet veidas suvilgomas šiltu kompresu ir specialiomis priemonėmis, kad poros atsivertų ir į veido paviršių iškiltų visos kenksmingos, odos viduje užsilikusios medžiagos.

Po brinkinimo kruopščiai išspaudžiami gilūs spuogeliai, inkštirai ir komedonai. Tuomet, oda valoma su specifiniu šveitikliu, atkuriama jos pusiausvyra, oda tonizuojama, balinama ir skaistinama. Vėliau, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, naudojama speciali raminanti kaukė: sutraukianti poras arba drėkinanti. Procedūros pabaigoje atliekamas lengvas veido masažas su odą raminančiu kremu ir gydomaisiais serumais. Rezultatas matomas jau po vienos procedūros – išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė ir lygesnė veido oda.