facebook instagram

Noon Aesthetics gydomoji kosmetika

“NOON” – tai antikos laikų filosofiniai principai, besiremiantys ,,pirminių vandenų’’ teorija. Tai tikėjimas, kad vanduo yra viso pasaulio egzistavimo ir potencialaus gėrio viskame šaltinis. Šis įsitikinimas yra mūsų verslo branduolys, atspindintis mūsų kompanijos produktus, technologijas, procesus, partnerius ir kita.

 

Aš tikiu, kad kokybė, meistriškumas ir profesionalumas, sujungti su naujosiomis technologijomis, padeda pasiekti įspūdingų rezultatų sveikos ir gražios odos link.

Galimybė pasiekti efektyviausių rezultatų be šalutinių efektų, tokių, kaip odos sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai ir nemalonūs pojūčiai, išskiria NOON Aesthetics priemones iš kitų. Tai pasiekti galima dėl produktuose naudojamos “DermShield” technologijos.

Šios technologijos dėka NOON Aesthetics gamina dermatologines odos priežiūros priemones su didelės koncentracijos aktyviais ingredientais. Inovatyvių sprendimų dėka pasiekiami įspūdingi rezultatai sprendžiant įvairias odos problemas – odos senėjimą, hiperpigmentaciją, pažeidimus dėl saulės, elastingumo sumažėjimą, seborėją ir kitas – be šalutinių poveikių. Sertifikuoti aukščiausios kokybės ingredientai ir nepriekaištingai parinktos jų koncentracijos leidžia klientams mėgautis įspūdingiausiais rezultatais, kokius tik galima pasiekti odos priežiūros srityje šiomis dienomis. NOON priemonės gali būti naudojamos tik apmokytų profesionalų ar su jų priežiūra.

Produktų įsigijimui rekomenduoju atvykti konsultacijai arba el. konsultacijai kreipkites [email protected] / +37061810031 / Instagram: katerina.stankune