facebook instagram

 

sothys logo

 

SOTHYS, viena žymiausių pasaulyje profesionalios kosmetikos firmų, buvo įkurta 1946 m.
Nuo pat įsikūrimo SOTHYS kompanija savo produktus gamino išskirtinai profesionalių kosmetikių sektoriui. SOTHYS įkūrė 15 tūkstančių salonų 100 šalių. Visi jie garsėja ypatingomis procedūromis, atliekamomis naudojantis naujausiomis technologijomis, derinamomis su išskirtine Rytų ir Vakarų masažo technika „Digi-esthetique®”, besiremiančia veido ir kūno priežiūros metodika. Geriausia mokslinių tyrimų ir naujų produktų kūrimo SOTHYS laboratorija nuolat tiria produkcijos poveikį, taip užtikrindama nepriekaištingą kosmetikos gaminių kokybę. Bendrovei SOTHYS suteiktas kokybės vadybos sertifikatas ISO 9001.

 


 

SOTHYS INTENSYVI DRĖKINAMOJI PROCEDŪRA SU HIALURONO RŪGŠTIMI „HYDRA3Ha

Ši naujoji Sothys procedūra – tvirta techninės pažangos ir jutiminių malonumų sąjunga, apimanti itin švelnias tekstūras bei aukštos kokybės veikliąsias medžiagas. Skirta gerai odos savijautai ir absoliučiam odos drėkinimo pojūčiui!

Tai visiškai naujas požiūris į hialurono rūgštį, kurios išskiriamos trys formos:

1. Didelio molekulinio svorio hialurono rūgštis – vandens rezervuaras odos paviršiuje

2. Mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis – palaiko epidermio kamieninių ląstelių gebėjimą dalytis, atsinaujinti ir diferencijuotis į specializuotas ląsteles

3. B1055 – išskirtinis patentuotas Sothys 1055 baravykų ekstraktas, kuris kaip įrodyta, yra natūralus odos hialurono rūgšties stimuliatorius, atkuriantis odos drėkinimo „atmintį“ bei skatinantis mūsų odą pačią gaminti hialurono rūgštį ir taip sukelti priešraukšlinį poveikį

Kodėl reikalinga drėkinamoji procedūra su hialurono rūgštimi?

Drėkinimas – esminis veido odos priežiūros etapas, kad ši nuolatos atrodytų sveika, stangri, būtų švelni ir odos senėjimo procesai būtų maksimaliai atitolinti. Hialurono rūgštis šiuo metu yra vienas stipriausių profesionalios priežiūros drėkiklių, kuris taip intensyviai gerina odos turgorą, tonusą, o tai vizualiai jaunina odą. Jau po pirmosios procedūros jaučiamas 71% stipresnis drėkinimas ir visiškas odos komfortas!

Procedūros eiga:

  • 1 etapas – odos valymas (paruošiama oda procedūrai)
  • 2 etapas – šveitimas enziminiu geliu pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (fermentų dėka švelniai nušveičiama oda, pašalinami visi nešvarumai)
  • 3 etapas – odos struktūrą keičiantis/praturtinantis serumas (odai akimirksniu suteikiamas komforto pojūtis, elastingumas, užpildomi tarpląsteliniai tarpai, stiprinamas apsauginis odos barjeras)
  • 4 etapas – intensyviai drėkinanti gelinė kaukė + specialūs drėkinimo procedūros judesiai (drėkina ir ramina odą, stiprina epidermio regeneraciją ir storina jį)
  • 5 etapas – modeliuojanti kaukė pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (neutralizuoja laisvuosius radikalus, aktyvina dermos ir epidermio hialurono rūgšties sintezę, atnaujina odos drėkinimo „atmintį“, palaiko odos drėgmės balansą ir saugo nuo išsausėjimo)
  • 6 etapas – nulupama putlinanti kaukė pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (maitina ir minkština odą omega 6 ir 9 riebiosiomis rūgštimis)
  • 7 etapas – glotninantis serumas (akimirksniu drėkina, glotnina ir ramina odą, suteikia jai elastingumo)

Procedūrų dažnumas: 1-2 procedūros per mėnesį. Geriausias poveikis atliekant 3 procedūrų kursą

Odos tipas: Procedūra ir priemonės tinkamos visiems odos tipams, ypač dehidratuotai, suglebusiai odai

Trukmė: 75 minutės

Procedūros metu pasiektam poveikiui sustiprinti ir prailginti sukurtos namuose naudoti skirtos odos priežiūros priemonės:

Galima rinktis iš dviejų skirtingos tekstūros drėkinamųjų „Hydra3Ha“ kremų (kremas arba gelinis kremas). Jie akimirksniu drėkina ir apsaugo odą diena iš dienos.

Ypač veiksmingas intensyviai drėkinantis „Hydra3Ha“ serumas. Mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties forma ir odos struktūrą praturtinančios veikliosios medžiagos atkuria odą ir ilgam atstato jos drėgmės lygį.

Drėkinamoji-glotninamoji „Hydra3Ha“ kreminė kaukė apgaubia odą švelnumu, užkerta kelią senėjimo požymių atsiradimui ir tinka bet kokio tipo išsausėjusiai odai.


 

SOTHYS INTENSYVI ENERGIZUOJANTI PROCEDŪRA SU SIBIRO ŽENŠENIU

Energizuojančios Sothys procedūros sukūrimą įkvėpė veido refleksologija. Unikalūs procedūros judesiai atliekami spaudžiant specifines veido zonas taip skatinant energijos priplūdimą, odos gyvybingumą ir jos spindesį. 100% pasitenkinimas švytinčia veido odos spalva ir skaitumu, 25% padidėjęs odos glotnumas.

Pagrindinis energizuojančios procedūros ingridientas – Sibiro ženšenis, dar žinomas kaip paslaptingasis Rusijos augalas. Tai- jaunystės šaknis, pasižyminti adaptogeninėmis savybėmis, kurios leidžia produktams odą veikti prisitaikant prie jos poreikių. Po ilgai trukusių tyrimų rezultatai parodė, jog Sibiro ženšenio ištrauka geba daryti įtaką genams, susijusiems su odos kokybe ir atsparumu.

Kodėl reikalinga energizuojanti procedūra su Sibiro ženšeniu?

Nuolatinis skubėjimas, stresas, nepalankios aplinkos sąlygos mažina odos elastingumą, keičia pigmentaciją ir lėtina regeneracijos procesus. Oda suplonėja ir papilkėja. Tai ypač pastebima patamsėjusiuose paakiuose. Be to nuolat skubant neretai pamirštame pilnavertę kasdienę odos priežiūrą. Tikėtina, kad per krūvą darbų nė neprisimename, jog reikia nusivalyti makiažą, leisti odai kvėpuoti. Ką jau kalbėti apie reguliarų kaukių ar šveitiklių naudojimą… Būtent dėl šių priežasčių mes rekomenduojame išbandyti Sothys energizuojančią procedūrą su Sibiro ženšeniu, po kuriuos veidas pašviesėja, išryškėja. Atskleidžiamas natūralus grožis. Jau po pirmosios procedūros veide pastebimas nuovargio sumažėjimas.

Procedūros eiga:

1 etapas – Odos nuvalymas ir paruošimas pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (nušveičiami ir pašalinami visi odos nešvarumai, oda paruošiama spuogelių naikinimui ir intensyvios procedūros priemonėms įsisavinti)

2 etapas – Sibiro ženšenio koncentratas + specialūs energizuojančios procedūros judesiai (apsaugomos mitochondrijos, aktyvinamas ląstelių atsinaujinimas, kovojama su oksidaciniu poveikiu, optimizuojamas odos energijos rezervas)

3 etapas – Energijos subalansavimas + modeliuojantys „Digi-Esthétique®“ judesiai (didinama natūrali baktericidinė peptidų sintezė, išsaugoma ląstelių energija, veikiami odos atsparumą nulemiantys genai)

4 etapas – Dviguba energizuojanti ir odos būklę gerinanti kaukė pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (skatinama ATP gamyba, drėkinamas epidermis, optimizuojamas odos energijos rezervas, didinamas odos švytėjimas)

5 etapas – Užbaigimas (akimirksniu stangrinama ir glotninama veido odą, optimizuojamas odos energijos rezervas, veikiami odos atsparumą nulemiantys genai)

Procedūrų dažnumas: Kaip stimuliuojanti, ši procedūra puikia tinka prieš drėkinamųjų arba senėjimą mažinančių intensyvių procedūrų kursą arba reguliariai – 1 procedūra per mėnesį